Specific FDD HY Food Allergy Management 400g kočka

100106
Neohodnoceno

  • 113 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Skladem
126 Kč / ks
Kategorie: Ledviny a močové ústrojí
Hmotnost: 0.48 kg
 
 Indikace:
Nežádoucí reakce na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobující kožní a/nebo trávicí potíže.
Potravní eliminační test.
Trávicí problémy např. průjem, zvracení a plynatost, vyvolané malabsorpcí, maldigescí, exokrinní pankreatickou insuficiencí (EPI) a akutní gastroenteritidou.
Syndrom zánětlivého onemocnění střev (IBD).
Dieta je vhodná také pro koťata.

Kontraindikace
Nepoužívat u březích a laktujících koček.

Doplňující informace
SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergen Management je kompletní, vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím surovin (založená na rýži a hydrolyzované bílkovině z lososa), která splňuje nutriční požadavky koťat i dospělých koček s potravní alergií.
Dieta SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergen Management je vhodná pro diagnostiku potravních alergií jako tzv. eliminační dieta.
Pro potlačení příznaků potravní alergie je nezbytné, aby kočka nedostávala jinou potravu než hypoalergenní dietu.
Na rozdíl od domácích hypoalergenních diet je podávání komerčních diet jako je SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergen ­Management pro majitele velmi pohodlné a bezpečné.
Vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin a zvýšená hla­dina elektrolytů umožňuje použít dietu také u pacientů s trávi­cími problémy, jako jsou poruchy střevní absorpce, maldigesce a/nebo nedostatečnost pankreatu.
U koček s trávicími problémy se doporučuje rozdělit celou denní dávku SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergy Management na 3-5 porcí za den.
Exokrinní pankreatická insuficience (EPI) je typická výrazně sníženou produkcí pankreatických trávicích enzymů. Dieta SPECIFIC™ FDD-HY Food Allergen Management je snadno stravitelná, a proto je pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí ideální volbou. I přesto se však doporučuje použít také preparáty s pankreatickými enzymy.
Slupky psyllia obsahují rozpustnou vlákninu, která dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny a přemenit ji na gel. Psyllium má příznivý vliv na regulaci aktivity trávicího traktu.

Složení
Rýže, rýžový protein, hydrolyzovaná bílkovina z lososa (hodnoty pod 3 000 daltonů), vepřový tuk, minerální látky, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), hydrolyzovaný protein (hodnoty pod 10 000 daltonů), rybí olej, psyllium, taurin.
Antioxidanty: přírodní antioxidanty (tokoferoly, extrakt z rozmarýnu a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva ani zchutňovadla.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: