Specific FPD Kitten 2kg kočka

100118
Neohodnoceno

  • 472 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
529 Kč / ks
Kategorie: Jiné poruchy zdraví
Hmotnost: 2.1 kg
 
 Vyšší obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek odpovídá potřebám rostoucích koťat a březích nebo kojících koček.
DHA je omega-3 mastná kyselina, která podporuje vývoj mozku a zraku.
EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže, srsti a kloubů.
Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné složky zajišťují optimální využití živin z potravy a tím menší objem výkalů.
Extrakt z juky snižuje tvorbu zapáchajících plynů a zápach stolice.

Doplňující informace
SPECIFIC™ FPD Kitten má vysokou energetickou denzitu a vyvážený poměr jednotlivých živin, proto již malý objem krmiva pokrývá energetické i nutriční potřeby kotěte.
Dieta obsahuje řepnou dřeň a psyllium na podporu zdravého trávicího traktu.
SPECIFIC™ FPD Kitten je zvláště vhodné pro mladá, rostoucí koťata od doby odstavu (5.-6. týden života) až do kastrace nebo do věku 8.-12. měsíce věku (v závislosti na plemeni). Poté je vhodné postupně přejít na krmivo SPECIFIC™ FXD/FXW Adult, FCD/FCW Crystal Prevention nebo FCD-L Crystal Prevention Light.
Pro mladá kastrovaná koťata je určena dieta SPECIFIC™ FND Neutered Young.
SPECIFIC™ FPD Kitten vyhovuje také zvýšeným energetickým a nutričním požadavkům březích a kojících koček.
Březí kočka vyžaduje přibližně 1,5x více krmiva než kočka, kte­rá březí není. Během kojení závisí nutriční požadavky na počtu koťat a mohou činit 1,5 až 5 násobek normální potřeby. Dopo­ručujeme, aby kojící kočka měla neomezený přístup ke krmivu SPECIFIC™ FPD/FPW Kitten.
Energetické a živinové nároky mohou být zvýšeny i během re­konvalescence po operačních zákrocích, traumatech a při ano­rexii. SPECIFIC™ FPD/FPW Kitten je velmi dobře použitelným krmivem během takovýchto období zvýšených energetických požadavků.
Kontraindikace
Není určeno pro kočky s nízkou energetickou potřebou.

Složení
Kukuřičný protein, bílá rybí moučka, bramborový protein, živočišný tuk, vejce, pšenice, kukuřičný škrob, rýže, vitamíny a stopové prvky, kukuřice, minerály, hydrolyzovaný kvasnicový protein, řepná dřeň, prášková celulóza, psyllium, taurin, slunečnicový olej, extrakt z juky.
Antioxidanty: aditiva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát.
Neobsahuje umělá barviva a zchutňovadla.

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb. Během kojení jsou požadavky na saturaci organismu energií závislé především na počtu koťat. Kočka s 2 - 4 - 8 koťaty bude potřebovat 1,5 - 2 - 3 x vyšší příjem energie v porovnání s normálním dospělým jedincem. Doporučujeme, aby kojící kočka měla neomezený přístup ke krmivu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: