Krokodýl mořský 120cm

GABY-103
1 hodnocení

Plyšový krokodýl vhodný jako hračka nebo dekorace.


  • 479 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
579 Kč / ks
Kategorie: Dárky
Hmotnost: 0.2 kg
 

Podrobnosti:

Krásná, hebká a velmi měkká antialergická imitace krokodýla vyrobená z kvalitních materiálů shodných s normou EN71 pro hračky.

Krokodýl je do detailu zpracovaná a vhodná jako hračka pro malé rybáře. Pro velké rybáře je skvělá jako polštářek. Tyto produkty se také hojně používají jako dekorace v rybářských a chovatelských potřebách, rybárnách a také na soukromých rybářských revírech a restauracích.

Produkt je nevhodný pro děti do 3 let, kvůli možnosti úniku malých vláken - hrozí nebezpečí polknutí. Při předání hračky dítěti, vyjměte tuto z obalu a odstraňte etiketu.

 

Krokodýl mořský:

Krokodýl mořský, známý také jako krokodýl pobřežní nebo cejlonský, je největší z dnes žijících krokodýlů a zároveň je dnes největším a nejmohutnějším plazem na světě. Dosahuje délky přes šest metrů a hmotnosti více než jedné tuny. 

Krokodýl mořský je možná nejznámějším z 24 druhů dnes žijících krokodýlů (krokodýli, aligátoři a Gavialidae).

Jak název napovídá, „slané“ lze nalézt ve slané vodě, ale pravděpodobněji se vyskytují v řekách, deltách, ústích řek a lagunách.

Dorůstá do délky asi 6 metrů a je to absolutní vrcholový predátor, kterému kromě člověka nehrozí žádné skutečné nebezpečí. Živí se řadou

suchozemských a vodních živočichů včetně ryb, plazů, savců, ptáků a dokonce i žraloků.

 

Materiál: 100% Polyester.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: